ליסינג פרטי

ליסינג מימוני פרטי או ליסינג תפעולי פרטי? אלבר מציעה לך מגוון תוכניות ליסינג פרטי גמישות ומותאמות בדיוק לצרכים שלך.

אלבר הינה החברה המובילה העוזרת בפתרונות מימון לרכב ובמתן הלוואה לרכב חדש. אלבר מציעה לך את תוכנית הליסינג הפרטי – תוכנית תשלומים גמישה, בהתאמה אישית עבור קניית רכב. שיטת הליסינג הפרטי של אלבר פופולארית מאוד בעולם המערבי ומיושמת בהתאמה לשוק הישראלי.

מהו ליסינג פרטי?

כשמדברים על ליסינג מתייחסים לעסקת מימון, מהמילה lease, השכרה או חכירה של רכב לתקופת זמן המוסכמת מראש. כאשר אין את האמצעים לרכוש רכב במחירו המלא, קיימות אופציות נוספות של מימון והלוואה לתקופה ארוכה, ליסינג היא אחת מהן. קיימים סוגים שונים של עסקאות ליסינג פרטי – ליסינג תפעולי פרטי וליסינג מימוני פרטי.

מהו ליסינג מימוני

ליסינג תפעולי כולנו מכירים: רכב לשימושכם הפרטי שכל עלותו היא על החברה. ליסינג מימוני מאפשר גם ללקוחות פרטיים לקבל רכב לשימוש פרטי בתנאי תשלום נוחים במיוחד. אצלנו באלבר, נחליט ביחד על מסלול שמתאים במיוחד עבורכם: גובה המקדמה, הסכום לתשלום חודשי ומספר התשלומים. בסיום העסקה תוכלו להחליט האם ברצונכם לרכוש את הרכב, להפסיק את העסקה או להמשיך לעסקה חדשה ולשדרג לרכב חדש – וכל זה בלי כאב הראש של מכירת הרכב הישן. בשונה מליסינג תפעולי, בעסקת ליסינג מימוני הוצאות התפעול השוטף הן על המשתמש. אלבר היא החברה המובילה בתחום פתרונות מימון לרכב ושיטתה מקובלת מאד בעולם ומותאמת לשוק הישראלי.  

undefined  undefined 

 

לקבלת הצעה לליסינג פרטי מנציג אלבר

עוד בנושא:

Loading nanoRep