Leasing Questions1

בוחרים ונוסעים: מה הם היתרונות בליסינג הפרטי של אלבר

אלבר מציגה: עסקת הליסינג הפרטי המשתלמת ביותר בישראל - איך תוכלו ליהנות מרכב חדש כבר היום, בלי לקחת הלוואה ובלי הון עצמי גבוה  

הגיע הזמן לרכב חדש. אל ההתלבטות לגבי דגם הרכב, מצטרפת בשנים האחרונות התלבטות נוספת – בין רכישת רכב לבין חכירת רכב באמצעות עסקת ליסינג פרטי.

היתרונות של להחזיק רכב חדש בעסקת חכירה ארוכת טווח על פני רכישתו הם רבים, ובכתבה זאת נפרט מהם.

 

מה זה ליסינג פרטי?

עסקת ליסינג פרטי היא למעשה חכירה או השכרה של רכב לטווח ארוך, לרוב עד 3 שנים. במשך התקופה הזאת הלקוח מחזיק ברכב ומשלם לחברת הליסינג תשלום חודשי. הרכב רשום על שמה של חברת הליסינג עד תום התקופה. אלבר מציעה את הליסינג עם רכב חדש 0 קילומטר, כלומר רכב שמעולם לא נסעו בו – אחת העסקות המשתלמות ביותר בתחום ליסינג הרכב.

למי זה מתאים? ליסינג פרטי הוא מודל מצוין למי שרוצה ליהנות משימוש ברכב חדש (0 קילומטר) בתשלום חודשי במקום לקנות רכב, ואז להחליט אם להמשיך במודל ליסינג או לא. השכרה ארוכת טווח מסוג זה מאפשרת ליהנות באופן לא מחייב מרכב חדש ובפחות כסף. ניתן לשלם מקדמה על הרכב, מה שיוזיל את העלות החודשית, אבל היא לא חובה ואפשר להתחיל ישירות מתשלומי הליסינג החודשיים ולקבל את המפתחות.

באלבר, תוכנית הליסינג הפרטי היא משתלמת במיוחד. באלבר מאצ' (Match) הלקוחות בוחרים בגמישות מלאה את מודל העסקה ויכולים גם לקבל רכב חדש (אפס קילומטר) בעסקת ליסינג, ללא מקדמה כלל. אפשר גם להחליף את הרכב במהלך אמצע התקופה לפי הצורך, בלי שום שאלה, קנסות או דמי ביטול העסקה. פשוט כי הצרכים או הרצונות שלכם השתנו ומגיע לכם את הרכב הכי טוב והמתאים לכך.

 

 

מביא את המפתח לרכב החדש

היתרונות של תכנית הליסינג הפרטי של אלבר - אלבר מאצ'

 

1- מבחר רכבים לבחירה וגמישות בבחירת והחלפת הרכב

אלבר מחזיקה בהיצע גדול מאוד של רכבים הנבדלים בסוג הרכב, המודל, היצרן ועוד. כך כל לקוח יכול לבחור את הרכב שמתאים לו. בנוסף, אלבר מאצ' מאפשרת להחליף את הרכב באמצע התקופה – כך שתמיד ניתן להשתדרג או להתאים את הרכב הבא בצורה טובה יותר.

2- נוחות בתשלומים

בניגוד לרכישה של רכב חדש, ליסינג פרטי מאפשר הרבה מרחב תמרון בכל הנוגע לפרישת התשלומים. כך לדוגמה, ניתן להגדיר בעצה אחת עם היועצים של אלבר את גובה התשלום החודשי בהתאם לתקציב וליכולת של הלקוח, ולהחליט האם לכלול מקדמה בעסקה או לא. ניתן גם לבחור את משך תקופת העסקה – בין 12 ל-36 חודשים. חשוב לציין שברוב המקרים התשלומים החודשיים בליסינג באלבר מאצ' יהיו נמוכים מהחזר חודשי על הלוואת רכב.

3- לא נדרש הון עצמי גבוה כדי להתחיל ליהנות משימוש ברכב חדש

גם אם התקציב שברשות הלקוח מוגבל במיוחד, דרך מסלול הליסינג, ניתן להתחיל לנהוג ברכב חדש לגמרי (אפס קילומטרים) כבר מחר בבוקר. זאת, הודות לאפשרות לוותר על תשלום מקדמה, ולהתחיל מיד בתשלומים חודשיים.

4- חיסכון זמן וטרחה בכל הקשור לרכישת הרכב, התחזוקה וגם המכירה שלו

במקום לעסוק בפתרונות מימון מסובכים ובהעברות של בעלות – ליסינג הוא דרך פשוטה בהרבה להתחיל לנהוג ברכב חדש מינוס כל הביורוקרטיה. במהלך ההחזקה של הרכב ישנה אפשרות להוסיף מרכיבים לעסקה, כמו טיפולים או ביטוח, הקיימים בעסקת ליסינג תפעולי פרטי , שיחסכו אף יותר זמן בהתעסקות עם הרכב. ולבסוף, אין צורך למכור את הרכב באתרי היד השנייה – ניתן להחזיר את הרכב בתום התקופה, בלי התחייבות כספית או לרכוש את הרכב ב-10% הנחה ממחיר המחירון או להמשיך לעסקת ליסינג חדשה עם רכב חדש.

5- הניסיון של אלבר בתחום הליסינג

לבחור תכנית הליסינג של אלבר מאצ', זה לבחור בחברה בעלת ניסיון עשיר בתחום. אלבר היא חברה מובילה בענף הליסינג בשוק הישראלי, החל מליסינג תפעולי וניהול ציי רכב לעסקים וחברות, ועד לליסינג פרטי, השכרת רכב, עסקאות 0 קילומטר וטרייד-אין. עם ניסיון של כמעט 30 שנה בתחום, ופריסה ארצית נרחבת של למעלה מ-40 סניפי מכירת רכב, 12 אולמות תצוגה וליסינג וכ-30 סניפי השכרת רכב – אלבר יודעת לתת מענה לכל סוג של לקוח.

 

אז האם כדאי לעשות ליסינג פרטי באלבר?

הגמישות הרבה בבחירת תנאי העסקה, ההון הנמוך שנדרש והראש השקט – הכול נמצא בחבילה אחת באלבר מאצ'. זוהי עסקת רכב ה-0 קילומטר המשתלמת בישראל, וכל מה שצריך כדי ליהנות מרכב חדש הוא להתקשר.

 

פנו למוקד אלבר, הפועל 24 שעות ביממה, בטלפון 1-700-70-44-70 או *8232 או באמצעות אתר האינטרנט והשאירו פרטים.

יועצי אלבר המנוסים יצרו עמכם קשר ויציעו לכם את המסלול הנוח ביותר בהתאם לצרכים וליכולות
.


למידע נוסף בנושא ליסינג פרטי >>

ליסינג פרטי
ליסינג מימוני פרטי
עסקת ליסינג יבש

בחורה נוסעת עם הרכב החדש

לקבלת הצעה מותאמת אישית