דסקטופ אתר אלבר באנר ראשי בכל עמוד כולל דף הבית

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא ליסינג פרטי

מהי עסקת הליסינג הפרטי?


תכנית תשלומים גמישה, בהתאמה אישית, לנהיגה ברכב חדש.

בשלב הראשון- בוחרים רכב מתוך מגוון ענק, בשלב השני- מתאימים כמות ק"מ לפי צרכי נסיעה, בשלב השלישי- משלבים ביטוח וטיפולים תקופתיים, בשלב הרביעי- קובעים תקופת העסקה 12/18/24/30/36 חודשים, בשלב החמישי- מחליטים האם לשלם מקדמה או לא, בשלב השישי- נהנים מראש שקט בלי לדאוג למכירת רכב. בנוסף יש אפשרות החלפה גם באמצע התקופה.

בתום התקופה ניתן לבחור באחד מהמסלולים הבאים: אפשרות א'- לרכוש את הרכב ב- 10% הנחה ממחירון לוי יצחק העתידי. אפשרות ב'- להתקדם לרכב חדש – הכל מחדש. אפשרות ג'- להחזיר את הרכב ללא כל התחייבות כספית

לאיזה רכב ניתן לבצע את עסקת הליסינג הפרטי?


בעסקת ליסינג פרטי של אלבר מאצ' ניתן לבחור ממגוון רב של דגמים לפי בחירה.


האם אני יכול לקבוע את גובה התשלום בליסינג הפרטי?


בהחלט. עסקת ליסינג פרטי מאפשרת לך לקבוע את גובה התשלום הנוח לך. היועצים שלנו הנם עתירי ניסיון בתחום וישמחו לסייע ולהתאים עבורך את העסקה הנוחה לך ביותר. גובה המקדמה והתשלום החודשי יותאמו לצרכיך ומשאביך.


יש לי רק 20,000 ₪ , האם אני יכול לקבל רכב חדש מה"ניילונים"?


בוודאי שכן! בשיטת הליסינג הפרטי של אלבר מאצ', ניתן לקבל רכב חדש מבלי להיכנס להוצאה כבדה. אתה משלם את סכום המקדמה שנוח לך וכל השאר בתשלומים. בסוף תקופה תוכל לשדרג את רכבך לדגם חדש או לרכוש את הרכב שאצלך בהנחה של 10% ממחירון לוי יצחק העתידי.


האם עסקת הליסינג הפרטי חוסכת לי "כאב ראש"?


בהחלט כן. בעסקת הליסינג הפרטי , אלבר רוכשת עבורך את הרכב ומוסרת לך אותו. אלבר מונעת ממך, כלקוח, את כל ההתרוצצויות והלבטים הכרוכים בקניית רכב . יתרה מזו, בתום התקופה אין כל חוב כספי שיש להשלים וניתן פשוט להחזיר את הרכב או  להתחדש ברכב חדש בלי לדאוג למכירת הישן.


מה עלי לעשות כדי לבצע עסקת ליסינג פרטי?


ראשית עלייך לפנות למוקד אלבר, הפועל 24 שעות ביממה, בטלפון 1-700-70-44-70 או *8232 או באמצעות האתר אינטרנט ולהשאיר את פרטייך. יועצי אלבר המנוסים יצרו איתך קשר ויציעו לך את המסלול הנוח ביותר עבורך בהתאם לצרכיך ויכולתך.

 

האם הליסינג הפרטי הוא מוצר חדש? והאם לאלבר ניסיון בתחום כזה של מוצרים?


מותג הליסינג הפרטי הוקם על ידי אלבר כבר למעלה מעשור. אלבר הינה מהחברות המובילות ביותר בתחום זה. למרות שהיא מבוצעת שנים רבות בישראל ונהנים ממנה אלפי לקוחות מרוצים, זוהי עסקה מהפכנית שמשנה את שוק הרכב . היום אין צורך בהוצאות גדולות על מנת לנהוג ברכב חדש. באלבר אתה יכול להחליף לרכב חדש כל תקופה ולנהוג ברכב חדש כל הזמן, בהוצאות נמוכות ותשלומים קלים. שיטת הליסינג הפרטי הנה שיטה המיישמת גישה, על פיה, הרכב הינו מוצר צריכה ולא נכס. השיטה נפוצה ביותר בארה"ב ובאירופה